Jaką dokumentację już posiadamy?

Dotychczas przejęliśmy dokumentację o czasowym okresie przechowywania następujących zakładów pracy:

1. „INWESTPROJEKT” Sp. z o.o. w Koszalinie
2. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe, Barbara Szczerbińska „MIREX” w Koszalinie
3. Spółdzielnia Pracy Usługowo-Przetwórcza w Cieszeniewie
4. Przedsiębiorstwo Realizacji i Projektowania „INPROJEKT” Sp. z o.o. w Koszalinie
5. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Państwowej Komunikacji Samochodowej w Koszalinie
6 . Samodzielny Publiczny Dziecięcy Ośrodek Rehabilitacji w Nowym Czarnowie
7. Centroustka Sp z o.o. w likwidacji w Ustce
8. Alkpol Sp. z o.o. w Słupsku
9. Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Ustroniu Morskim
10. Regionalna Agencja Promocji Turystyki Sp. z o.o. w Koszalinie
11. Hurtownia Leków „POL-LEK” Sp. z o.o. w Koszalinie
12. PPH „ARGOS-PRODUKT” S.A. w Bytowie
13. AWANTAŻ Sp. z o.o. w Koszalinie
14. Agrodetal Sp. z o.o. w Koszalinie
15. ALFA BALTICA Sp. z o.o. PTH w Koszalinie
16. Przedsiębiorstwo Inżynierii Wodnej „Hydromel” Sp. z o.o. w Kołobrzegu
17. APTEKA mgr Danuta i Lechosław Kobierzyccy w Polanowie
18. ROLMOT SCHAPLER WALCZAK Sp. z o.o. Sławnie
19. Apteka „Mariacka” S. C. mgr Wiesława Skoniecka-Baron, mgr Andrzej Baron w Słupsku
20. Państwowe Przedsiębiorstwo Nasienne „CENTRALA NASIENNA” w Szczecinku
21. PIK Transport Sp. z o.o. Sianowie
22. PUT EDEN Hulewicz S.A. w Gąskach
23. MORIDA Sp. z o.o. Świeszynia
24. Spółdzielnia Eksploatacyjna w Ramlewie
25. SARBI Sp. z o.o. w Sarbinowie Morskim
26. KO-BITT Bau GmbH Sp. z o.o. w Koszalinie
27. Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe HYDRAKO Sp. z o.o. w Koszalinie
28. Przedsiębiorstwo Hydrauliki Siłowej HYPACO Sp. z o.o. w Koszalinie
29. Handlowa Spółdzielnia Ogrodnicza Sp. z o.o. w Koszalinie
30. Spółdzielnia Pracy Wytwórczo-Usługowa ELMER w Koszalinie
31. Ośrodek Wypoczynkowy Centralnego Związku Spółdzielczości Pracy WYDMA w Darłówku
32. Państwowy Ośrodek Maszynowy w Dobrzycy
33. Firma Konfekcyjna „BM” Sp. z o.o. w Koszalinie
34. BINEX Sp. z o.o. w Koszalinie
35. „ARK-BUD” Sp. z o.o. w Koszalinie
36. Spółdzielnia Pracy „AMICA” w Koszalinie
37. Spółdzielnia Pracy „AGROPROJEKT” w Koszalinie
38. Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Ludowego i Artystycznego „AGIS” w Koszalinie
39. Szczecineckie Przedsiębiorstwo Budowlane „POJEZIERZE” w Szczecinku
40. Koszalińskie Zakłady Przemysłu Lniarskiego „PŁYTOLEN” w Koszalinie
41. Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów „PREFABET” w Kaliszu Pomorskim
42. „VIENPOL” Sp. z o.o. w Połczynie Zdroju z siedzibą w Dziwogórze
43. „SIS” Sp. z o.o. w Koszalinie
44. Zakład Gminnych Wodociągów i Kanalizacji w Koszalinie
45. Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Budownictwa „TRANSBUD-KOSZALIN” w Koszalinie
46. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kowalewicach
47. Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Niemicy
48. „KOMFORT” S.C. w Koszalinie
49. Przedsiębiorstwo Handlowe Domy Handlowe „ESHAMES” Sp. z o.o. w Koszalinie
50. Koszalińskie Przedsiębiorstwo Budowlane S.A. w Koszalinie
51. Spółdzielnia Pracy Przemysłu Odzieżowego w Białogardzie
52. Koszalińskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Hydrotechnicznych Sp. z o.o. w Koszalinie
53. Koszalińskie Zakłady Naprawy Samochodów w Koszalinie
54. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane „WODREM” Sp. z o.o. w Lęborku
55. Prywatna Piekarnia BAMI Sp. z o.o. w Mielnie
56. TEXLANA Sp. z o.o. w Koszalinie
57. Przedsiębiorstwo Produkcji Elementów Budowlanych „VOLTEX” S.A. Koszalin
58. Spółdzielnia Usług Rolniczych Malechowo
59. TARGET Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Wełnicy
60. Zakład Elektroniczny „ELKON” w Kołobrzegu
61. CERERA Sp. z o.o. w Złocieńcu
62. Państwowe Przedsiębiorstwo Nasienne „CENTRALA NASIENNA” w Drawsku Pomorskim
63. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. Przyjaźni Polsko-Czechosłowackiej w Dygowie
64. „MOSTOSTAL-NORD” Sp. z o.o. w Koszalinie
65. Przedsiębiorstwo Elektryfikacji i Technicznej Obsługi Rolnictwa „ELTOR” w Koszalinie
66. Szczecineckie Przedsiębiorstwo Dróg i Mostów „SPEDIM” w Szczecinku
67. Stocznia Ustka S.A. w Ustce
68. SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Świdwinie
69. Fundacja Telewizji Koszalin w Koszalinie
70. ALMATUR – ŁAZY Sp. z o.o. w Łazach
71. AWANTAŻ Sp. z o.o. w Koszalinie
72. Agencja Gospodarcza INTRA – MARCO LTD Sp. z o.o. w Koszalinie
73. Przedsiębiorstwo Zagraniczne „INTERTEX” w Słupsku
74. Fundacja „Ratujmy Dzikie Zwierzęta” w Dobrogoszczy
75. THOMA Maszyny Rolnicze Sp. z o.o. w Damnicy
76. SALVIPOL Sp. z o.o. w Bierkowie
77. Drawska Fabryka Mebli w Drawsku Pomorskim
78. Przedsiębiorstwo Projektowo-Techniczne „PROMOR” w Koszalinie
79. Usługowo Produkcyjna Spółdzielnia Inwalidów w Koszalinie
80. Usługowo – Produkcyjna Spółdzielnia Pracy w Lęborku
81. Przedsiębiorstwo Usług Socjalnych S.A. w Koszalinie
82. Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa ZA LASEM w Koszalinie
83. „PETEREX” Spółka z o.o. w Koszalinie
84. Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe w Złocieńcu
85. Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Połczyn – Rąbino „KABANOS” Sp. z o.o. w Łężku
86. Spółdzielnia Rzemieślnicza „WIELOBRANŻOWA” w Drawsku Pomorskim
87. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „Rami-Ustka” Sp. z o.o. w Grabnie
88. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „FOLPACK” Andrzej Jobda w Białogardzie
89. „PURING” Spółka z o.o. w Koszalinie
90. „Mosaik-Profil” Spółka z o.o. w likwidacji w Lęborku
91. „BUKAPR” Spółka z o.o. w upadłości w Bornym Sulinowie
92. Budowlana Spółdzielnia Pracy im. Polskiego Października w Koszalinie
93. Spółdzielnia Pracy Przemysłu Spożywczego „ZDRÓJ” w Koszalinie
94. Spółdzielnia Pracy Skórzano-Drzewna i Artystyczna w Koszalinie
95. Spółdzielnia Pracy Usług Mechaniczno-Montażowych w Koszalinie
96. Spółdzielnia Pracy Zbieraczy Odpadków Użytkowych w Koszalinie
97. Rzemieślnicza Spółdzielnia Pracy Szewców i Cholewkarzy „Nowość” w Połczynie Zdroju
98. Spółdzielnia Pracy „Fotografika” w Połczynie Zdroju
99. Powiatowa Wielobranżowa Spółdzielnia Pracy Inwalidów w Świdwinie
100. Metalowa, Wytwórczo-Usługowa Spółdzielnia Pracy „ENERGIA” w Połczynie Zdroju
101. Spółdzielnia Pracy Remontowo-Konserwacyjna „Zjednoczenie” w Świdwinie
102. Koszalińskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole, Zarząd Wojewódzki w Koszalinie
103. Zakład Mechanizmów Napędowych S.A. w upadłości w Świdwinie
104. Przedsiębiorstwo Usług Ekologicznych „Jamno” Spółka z o.o. w Koszalinie
105. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Duet” Spółka z o.o. w Białogardzie
106. „Awer” Spółka z o.o. w Koszalinie
107. Usługi Transportowo-Budowlane „Domtrans” Barbara Uzarowicz w Koszalinie
108. Spółdzielnia Produkcji Rolnej „Agrofarm” w likwidacji w Siemczynie
109. Apteka „Przy Ratuszu” mgr Anna Budkiewicz w Koszalinie
110. „Drew-Mark” Spółka z o.o. w likwidacji w Tychowie
111. „BROKAT” Fabryka Okien – Waldemar Grochowski w upadłości w Kołobrzegu
112. „Sweland Properties” Spółka z o.o. w likwidacji w Białogardzie
113. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Białogardzie
114. Regionalny Związek Hodowców Owiec i Kóz w Koszalinie
115. Koszalińska Fabryka Narzędzi „VIS” Spółka z o.o. w likwidacji w Koszalinie
116. Przedsiębiorstwo Handlowe Barbara i Igor Burdziej Spółka Komandytowa w Koszalinie
117. „TRAK-POL” Spółka z o.o. w upadłości w Tychowie
118. Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Mielnie
119. „DOMEX” Spółka z o.o. w upadłości w Koszalinie
120. „SPOŁEM” PHSP w likwidacji w Koszalinie
121. „INTROPOL” Spółdzielnia Pracy Poligrafii i Rzemiosł Artystycznych w upadłości w Koszalinie
122. Przedsiębiorstwo Projektowania i Usług Inwestycyjnych „MIASTOPROJEKT_KOSZALIN” Spółka z o.o. w upadłości w Koszalinie
123. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo-Handlowe „KORA” s.c. Józef Jankowiak-Grzegorz Musolf w upadłości w Turowie
124. Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Karlinie
125. Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Bobolicach w upadłości
126. „MOTOR-BAU” Spółka z o.o. w Koszalinie
127. Biuro Doradztwa i Usług Techniczno Prawnych „KOMP-LEX” Spółka z o.o. w Koszalinie
128. „APEX” Hurtownia Wyroby Tytoniowe i Spożywcze Andrzej Paćko w upadłości w Koszalinie
129. Przedsiębiorstwo Produkcji Drzewnej Spółka z o.o. w upadłości w Przybkowie
130. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „DORIS” Spółka z o.o. w Koszalinie
131. Koncept S.A. w upadłości w Białogardzie
132. „BIZAROL” Spółka z o.o. w upadłości w Białowąsie
133. „HETMAN” Spółka z o.o. w upadłości w Koszalinie
134. Tarcica-Bałtyk Spółka z o.o. w Kołobrzegu
135. „EMAD” Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Spółka z o.o. w upadłości w Koszalinie
136. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „SALBA” Spółka z o.o. w upadłości w Koszalinie
137. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „PROJBUD” Spółka z o.o. w Koszalinie
138. Przedsiębiorstwo Handlowe „BALTAX” Spółka z o.o. w upadłości w Koszalinie
139. „Supermarket” Hanna i Piotr Skrobol w Koszalinie/ Zakład Produkcji Pieczarek i Podłoża Piotr Skrobol w Sianowie
140. Gościńska Spółdzielnia Mleczarska w Gościnie
141. Przedsiębiorstwo Budowlano-Remontowe Handlu i Usług „BUDREM” w Gdańsku w upadłości
142. Roman Breliński w Upadłości w tym: „BREGO” Spółka z o.o. „ROMAR” Firma Prywatna Roman Breliński w Koszalinie
143. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „MAG” Bogusław Bojko w upadłości w Koszalinie
144. Anna Kulikowska i Henryk Kulikowski w upadłości w tym: Hurtownia Rybno-Spożywcza „RYBKA-BIS” s.c. A. Kulikowska, H. Kulikowski oraz Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe „AN-POL” Anna Kulikowska w Kołobrzegu
145. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „FTP” Spółka z o.o. w Koszalinie
146. TRANS-DIK Spółka z o.o. Omar Rashid, siedziba: Hotel „ARKA” w Koszalinie
147. TRANS-JAFFA Spółka z o.o. w Koszalinie
148. TLC Transport Logistik Center Hannover GmbH Oddział w Polsce – Koszalin
149. Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Kołobrzegu
150. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kołobrzegu
151. Spółdzielnia Mieszkaniowa „OLSZYNKA” w likwidacji w Dygowie
152. Spółdzielnia Turystyczna „TURYSTA” w likwidacji w Koszalinie
153. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Z.S.M.P. Biuro Usług Projektowych w Koszalinie
154. „TIMBER POLAND” Spółka z o.o. w Gdyni