Konkurs „Zdobądź Odznakę Miłośnika Koszalińskiej Kultury”

Plakat reklamujący konkurs Miłośnik Koszalińskiej Kultury. Na granatowym tle białe napisy i grafiki związane z różnymi dziedzinami kultury i sztuki. W lewym dolnym rogu kod QR.

Zapraszamy do udziału w konkursie „Zdobądź odznakę Miłośnika Koszalińskiej Kultury” organizowanym przez Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej Koszalin we współpracy z lokalnymi instytucjami kultury, w tym Archiwum Państwowym w Koszalinie.

Konkurs polega na zdobywaniu dowodów obecności (w postaci pieczątek, biletów, naklejek, itp.) w placówkach wyszczególnionych na tzw. karcie akcji (do pobrania ze strony  Zdobądź odznakę Miłośnika Koszalińskiej Kultury wraz z formularzem zgłoszeniowym i regulaminem konkursu).

Dwie pierwsze osoby, które zbiorą dowody obecności w co najmniej siedmiu instytucjach związanych z koszalińską kulturą, otrzymają nagrody główne, a pozostali uczestnicy wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych upominków. Wszyscy mogą natomiast liczyć na odznaki i dyplomy potwierdzające status Miłośnika Koszalińskiej Kultury.

Zabawa trwa od 1 kwietnia do 31 maja 2024 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!