Prezentacja publikacji „Koszalińska tradycja. 50 lat z rozśpiewaną Polonią”

Zapraszamy do zapoznania się z filmem prezentującym najnowszą publikację Archiwum Państwowego w Koszalinie. W nagraniu udział wzięli szacowni goście – m. in. Przemysław Krzyżanowski, Zastępca Prezydenta Miasta Koszalin, Bożena Kaczmarek, radna Rady Miejskiej w Koszalinie, członek Komisji Kultury przy Prezydencie Miasta Koszalin, Zbigniew Ciechanowski, twórca legendarnego Festiwalu Chórów Polonijnych, Izabela Nowak, koszalińska dziennikarka, autorka publikacji oraz Katarzyna Królczyk, dyrektor Archiwum Państwowego w Koszalinie, wydawca książki.

https://youtu.be/yspWWIyUywc

„Koszalińska tradycja. 50 lat z rozśpiewaną Polonią” to podsumowanie jednego z najstarszych i najbardziej znanych festiwali organizowanych w Koszalinie – Światowego Festiwalu Chórów Polonijnych. Szczegóły poznacie w materiale filmowym. Na pewno zwróciliście uwagę na nasz nowy logotyp! W 2021 r. AP w Koszalinie świętuje 60-lecie! Filmem promującym naszą najnowszą publikację rozpoczynamy rok jubileuszowy – bądźcie z nami, przygotowaliśmy z tej okazji ogrom atrakcji, które będziemy regularnie publikować.

Książkę w wersji cyfrowej można pobrać z zakładki „Wydawnictwa” na stronie internetowej AP w Koszalinie: http://www.koszalin.ap.gov.pl/wydawnictwa/
Publikacja powstała dzięki dofinansowaniu Naczelnego Dyrektora Archiwów Państwowych oraz przy wsparciu stypendium Prezydent Miasta Koszalin w dziedzinie kultury przyznanemu autorce.